Wyposażenie wnętrz – znane marki, piękne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

niebanalne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza nadaje mu niepowtarzalny charakter, jaki sprawia, iż staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór dobrych mebli zezwala na stworzenie powierzchni nie tylko pięknej, jakkolwiek i funkcjonalnej. Ciekawym wyborem są na przykład ławy i leżanki.

Akcesoria do jadalni

Te oryginalne i rzadko napotykane w prywatnych domach meble znamionują się wyjątkowym designem.
Wyjątkowe meble, jakich nie może zabraknąć w domu lub mieszkaniu
Ponadprzeciętna jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, jaką charakteryzuje pionierski, orientalny wygląd oraz konstrukcja z naturalnego materiału. Podobnie sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Dodatkowym ciekawym meblem, który będzie osobliwym wyposażeniem wnętrza domu może być fotel wiszący.

Wyposażenie łazienkowe

Jakie zalety posiada fotel wiszący?
•    powieszony na haku, umieszczonym na przykład w suficie,
•    powieszony na wyjątkowej ramie.
Tego rodzaju fotel jest fenomenalnym oraz atrakcyjnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania. Co więcej przynosi on szansę wygodnego wypoczynku.
Interesującym i wyjątkowym ozdobnikiem mieszkania może być też pufa. Jest to niewielkie, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, na ogół dosyć niskie. Pufa może być stosowana jako podnóżek czy taboret. Co więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest choćby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i szczególne rozwiązanie, które sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Ładny, delikatny kolor nie rzuca się w oczy, lecz jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania.
Zastosowanie szczególnych mebli pozwala na stworzenie wyjątkowej powierzchni – warto zadbać o wykonanie wysokiej jakości.